TE CONNECTIVITY Printrelais tot 12V OJTSS112DM - 1-1461116-3 Relais Rohs-conform
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 19 juni in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
TE CONNECTIVITY Printrelais tot 12V Product Beschrijving
Het TE CONNECTIVITY Printrelais tot 12V OJTSS112DM Subwoofer heeft (Nenn-)schakelspanning AC 250 V, Contactvorm 1 Sluiter / 1 NO / 1 Form A / SPST-NO, Max. duurstroom bij AC 5 A, Spoel-spanning 12 V en Spoelwinding DC. Een TE CONNECTIVITY Printrelais tot 12V is geschikt voor Subwoofer en past op apparaten van TE CONNECTIVITY, Canton, en Yamaha.
Bewegende elektronica voor subwoofers omvat onderdelen zoals spoelaandrijvingen, membranen en magneetassemblages die verantwoordelijk zijn voor de mechanische geluidsomzetting. Deze componenten zetten het elektrische audiosignaal om in fysieke trilling, waardoor de subwoofer lage frequenties reproduceert. Ze vormen de kern van het akoestisch werkingsprincipe van de luidspreker. Vervang bewegende elektronica in een subwoofer bij hoorbare vervorming op lage frequenties, mechanisch schuren of ratelen van het membraan, verlies van basrespons of volledig wegvallen van geluid. Ook zichtbare beschadiging aan de spoel of het membraan, of een brandlucht afkomstig van de spoelaandrijving, wijzen op defecte componenten.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze OJTSS112DM Printrelais tot 12V van het merk TE CONNECTIVITY laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
TE CONNECTIVITY Printrelais tot 12V Specificaties
Product
| Artikelnummer | 307703667 |
| Bestelnummer fabrikant | OJTSS112DM |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | TE CONNECTIVITY |
| Contactgegevens fabrikant |
TE Connectivity Germany GmbH Online Chat www.te.com Ampèrestraße 12-14 64625 Bensheim, DE |
| Voor apparaat | Subwoofer |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Canton , Yamaha |
| (Nenn-)schakelspanning AC | 250 V |
| Contactvorm | 1 Sluiter / 1 NO / 1 Form A / SPST-NO |
| Max. duurstroom bij AC | 5 A |
| Spoel-spanning | 12 V |
| Spoelwinding | DC |
TE CONNECTIVITY Printrelais tot 12V Beoordelingen
Vlot geleverd
Vlot geleverd
Vlot geleverd
Top service en snelle levering
Top service en snelle levering
Top service en snelle levering
Duidelijke informatie, netjes verpakt, snel geleverd.
Snel en duidelijk
Duidelijke informatie, netjes verpakt, snel geleverd.
Bekijk alternatieven voor dit Printrelais tot 12V
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
België (NL)
Deutschland