ELECTROLUX / AEG Rubbervoetje 4055059952 - Rubberen Voet
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 01 juli in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
ELECTROLUX / AEG Rubbervoetje Product Beschrijving
Het ELECTROLUX / AEG Rubbervoetje 4055059952 Koffiezetapparaat heeft 2 jaar garantie. Een ELECTROLUX / AEG Rubbervoetje is geschikt voor Koffiezetapparaat en past op apparaten van ELECTROLUX / AEG, Aeg, en Electrolux.
Een rubber voet is een antislipbevestiging aan de onderzijde van een koffiezetapparaat. De voet absorbeert trillingen, voorkomt verschuiving op het aanrechtblad en beschermt het oppervlak tegen krassen. Koffiezetapparaten hebben doorgaans drie tot vier rubber voeten, verdeeld over de bodem van het apparaat. Vervanging is nodig wanneer het koffiezetapparaat verschuift tijdens gebruik, zichtbaar trilt op het aanrecht of het oppervlak bekrast. Ook een rubber voet die losgelaten is, verhard, ingescheurd of volledig ontbreekt, wijst op slijtage en vereist vervanging om beschadiging van het apparaat en het aanrechtblad te voorkomen.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 4055059952 Rubbervoetje van het merk ELECTROLUX / AEG laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
ELECTROLUX / AEG Rubbervoetje Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231333325 |
| Bestelnummer fabrikant | 4055059952 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | ELECTROLUX / AEG |
| Contactgegevens fabrikant |
ELECTROLUX APPLIANCES AB [email protected] https://www.electroluxgroup.com Sankt Göransgatan 143 10545 Stockholm, SE |
| Voor apparaat | Koffiezetapparaat |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Aeg , Electrolux |
ELECTROLUX / AEG Rubbervoetje Beoordelingen
Goede communicatie en ze denken goed met mee. Snelle en correcte levering.
Prima bedrijf
Goede communicatie en ze denken goed met mee. Snelle en correcte levering.
Stipte levering.
Stipte levering.
Stipte levering.
Zonder aan de deur geweest te zijn meldde de chauffeur dat wij niet thuis waren. Gemakzucht, helaas. Na het pakket opgehaald te hebben bleek het bakblik niet 2 cm diep te zijn maar 4 cm. Niet zo besteld, maar ook goed. Hierbij dus mijn aandachtspunten. 😉
Paar verbeterpunten.
Zonder aan de deur geweest te zijn meldde de chauffeur dat wij niet thuis waren. Gemakzucht, helaas. Na het pakket opgehaald te hebben bleek het bakblik niet 2 cm diep te zijn maar 4 cm. Niet zo besteld, maar ook goed. Hierbij dus mijn aandachtspunten. 😉
Bekijk alternatieven voor dit Rubbervoetje
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland