Boschsiemens Schaal 00740070 - Schaal
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, Dinsdag in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Boschsiemens Schaal Product Beschrijving
Het Boschsiemens Schaal 00740070 Vriezer heeft 2 jaar garantie. Een Boschsiemens Schaal is geschikt voor Vriezer en past op apparaten van Bosch, Boschsiemens, Constructa, Cylinda en meer.
Een eierrek voor de vriezer is een kunststof of metalen houder die in de vriezerdeur of op een vriezerplank wordt geplaatst. Het rek biedt een vaste opslagpositie voor eieren en voorkomt dat ze verschuiven of breken. Het onderdeel is specifiek ontworpen voor gebruik bij lage temperaturen en past op de daarvoor bestemde rail of houder in de vriezer. Vervang het eierrek van uw vriezer wanneer het rek gebarsten, gebroken of vervormd is door vorst of mechanische belasting. Ook losgelaten bevestigingspunten, afgebroken nokken of een rek dat niet meer stabiel in de deurhouder klikt, zijn redenen voor vervanging. Een beschadigd rek biedt onvoldoende steun, waardoor eieren kunnen verschuiven en breken tijdens gebruik van de vriezerdeur.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 00740070 Schaal van het merk Boschsiemens laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Boschsiemens Schaal Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231390460 |
| Bestelnummer fabrikant | 00740070 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Boschsiemens |
| Contactgegevens fabrikant |
BSH HAUSGERÄTE SERVICE GMBH [email protected] https://www.bsh-group.com Carl-Wery-Str. 34 81739 Munich, DE |
| Voor apparaat | Vriezer |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Bosch , Boschsiemens , Constructa , Cylinda , Siemens |
Boschsiemens Schaal Beoordelingen
Goed product. Jammer van de bezorging via DPD: lag buiten voor het portiek. Niet aangebeld?! Anders had het 5 sterren geweest.
Goed product
Goed product. Jammer van de bezorging via DPD: lag buiten voor het portiek. Niet aangebeld?! Anders had het 5 sterren geweest.
Onderdelen beschikbaar en snel leverbaar.
Onderdelen beschikbaar en snel…
Onderdelen beschikbaar en snel leverbaar.
Het onderdeel ziet er stevig uit, net zo stevig als het origineel en was super snel geleverd. Heb hem nog niet uitgeprobeerd, maar ik verwacht dat hij het prima doet.
Verrassend snel geleverd
Het onderdeel ziet er stevig uit, net zo stevig als het origineel en was super snel geleverd. Heb hem nog niet uitgeprobeerd, maar ik verwacht dat hij het prima doet.
Bekijk alternatieven voor dit Schaal
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland