ELECTROLUX / AEG Schakelaars 3570528012 - Ovenschakelaar 5+0
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, Dinsdag in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
ELECTROLUX / AEG Schakelaars Product Beschrijving
Het ELECTROLUX / AEG Schakelaars 3570528012 Fornuis heeft Soort schakelaar Toetsen. Een ELECTROLUX / AEG Schakelaars is geschikt voor Fornuis en past op apparaten van ELECTROLUX / AEG, Aeg, Alno, Electrolux, Faure en meer.
Schakelaars voor fornuizen regelen de stroomtoevoer naar de kookplaten of de oven. Afhankelijk van het type fornuis gaat het om draaiknoppen, drukschakelaars of elektronische schakelmodules. Ze zorgen voor het in- en uitschakelen van verwarmingselementen en het instellen van het vermogensniveau. Vervanging is nodig wanneer een kookplaat of ovenstand niet meer reageert, de schakelaar fysiek beschadigd of gebroken is, standen overslaan of niet vasthouden, of wanneer de schakelaar door oververhitting vervormd is. Ook intermitterend gedrag of vonkvorming bij bediening wijst op slijtage.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 3570528012 Schakelaars van het merk ELECTROLUX / AEG laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
ELECTROLUX / AEG Schakelaars Specificaties
Product
| Artikelnummer | 236757849 |
| Bestelnummer fabrikant | 3570528012 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | ELECTROLUX / AEG |
| Contactgegevens fabrikant |
ELECTROLUX APPLIANCES AB [email protected] https://www.electroluxgroup.com Sankt Göransgatan 143 10545 Stockholm, SE |
| Voor apparaat | Fornuis |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Aeg , Zanussi , Electrolux , Alno , Faure , Privileg , onbekend |
| Soort schakelaar | Toetsen |
ELECTROLUX / AEG Schakelaars Beoordelingen
snelle levering, passend onderdeel
snelle levering
snelle levering, passend onderdeel
Past perfect werkt perfect. Hoop dat deze evenlang meegaat als de originele. Machine van 14jaar oud
Past perfect werkt perfect
Past perfect werkt perfect. Hoop dat deze evenlang meegaat als de originele. Machine van 14jaar oud
Bekijk alternatieven voor dit Schakelaars
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland