Panasonic Schakelaars WEY3652L2009 - Schakelaar
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 28 juni in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Panasonic Schakelaars Product Beschrijving
Het Panasonic Schakelaars WEY3652L2009 Boormachine heeft Aantal polen 1-polig, Schakelspanning max. 250 V, Schakelstroom max. 5 A, Soort schakelaar Micro-schakelaar, Soort voltage AC, Contacttype Aan/uit, Installatietijd Kort, Kleur Grijs/wit, Materiaal Kunststof behuizing en Merk AW. Een Panasonic Schakelaars is geschikt voor Boormachine en past op apparaten van Panasonic.
Een schakelaar voor een boormachine regelt het in- en uitschakelen van de motor en in veel gevallen ook het toerental. Het onderdeel vormt de directe verbinding tussen de trekker en de stroomtoevoer naar de motorunit. Vervanging van de originele schakelaar herstelt de volledige bediening van de boormachine. Vervang de schakelaar van uw boormachine wanneer de machine niet meer inschakelt, wegvalt tijdens gebruik, of het toerental niet meer regelbaar is. Ook vonkvorming bij de trekker, een klikkend geluid zonder motorrespons of een schakelaar die fysiek vast zit zijn signalen dat vervanging nodig is.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze WEY3652L2009 Schakelaars van het merk Panasonic laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Panasonic Schakelaars Specificaties
Product
| Artikelnummer | 325575091 |
| Bestelnummer fabrikant | WEY3652L2009 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Panasonic |
| Contactgegevens fabrikant |
PANASONIC DEUTSCHLAND [email protected] https://www.panasonic.com/de/ Winsbergring 15 22525 Hamburg, DE |
| Voor apparaat | Boormachine |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Panasonic |
| Aantal polen | 1-polig |
| Schakelspanning max. | 250 V |
| Schakelstroom max. | 5 A |
| Soort schakelaar | Micro-schakelaar |
| Soort voltage | AC |
| Contacttype | Aan/uit |
| Installatietijd | Kort |
| Kleur | Grijs/wit |
| Materiaal | Kunststof behuizing |
| Merk | AW |
| Model | AW3025 |
| Moeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Montage | PCB met pennen |
| Product type | Microswitch/Schakelaar |
| Spanning | AC 250V |
| Stroom | 16A |
Panasonic Schakelaars Beoordelingen
Ik heb mijn pakketje niet ontvangen !!!
Ik heb mijn pakketje niet ontvangen
Ik heb mijn pakketje niet ontvangen !!!
Wat ik als minpunt heb is de verzending. Het rolletje had ook wel door de brievenbus gekund. Verpakking was volgens mij duurder dan het rolletje.
Wat ik als minpunt heb is de verzending
Wat ik als minpunt heb is de verzending. Het rolletje had ook wel door de brievenbus gekund. Verpakking was volgens mij duurder dan het rolletje.
Snel verzonden en keurig verpakt
Snel verzonden en keurig verpakt
Snel verzonden en keurig verpakt
Bekijk alternatieven voor dit Schakelaars
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
België (NL)
Deutschland