WHIRLPOOL/INDESIT Schroef 482000031603 - C00283897 Schroef Handgreep D=4x32 Hi-lo
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 13 juli in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
WHIRLPOOL/INDESIT Schroef Product Beschrijving
Het WHIRLPOOL/INDESIT Schroef 482000031603 Overige heeft 2 jaar garantie. Een WHIRLPOOL/INDESIT Schroef is geschikt voor Overige en past op apparaten van WHIRLPOOL/INDESIT, Ariston, Hotpoint, Whirlpool, HOTPOINTARISTON en meer.
Een behuizing is de buitenste constructie van een apparaat en beschermt de interne componenten tegen mechanische schade, stof en vocht. Daarnaast biedt het structurele stevigheid en bepaalt het de vormgeving van het apparaat. De behuizing zorgt tevens voor de correcte positionering van interne onderdelen en draagt bij aan veilig gebruik. Vervanging van de behuizing is nodig bij zichtbare scheuren, breuken of vervorming, losgeraakte klemmen of schroefpunten, en beschadigingen die de interne onderdelen blootstellen aan stof of vocht. Ook bij ontbrekende afdichtingen of wanneer de structurele integriteit van het apparaat in gevaar is, is vervanging aan te raden.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 482000031603 Schroef van het merk WHIRLPOOL/INDESIT laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
WHIRLPOOL/INDESIT Schroef Specificaties
Product
| Artikelnummer | 244021518 |
| Bestelnummer fabrikant | 482000031603 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | WHIRLPOOL/INDESIT |
| Contactgegevens fabrikant |
BAUKNECHT HAUSGERÄTE GMBH [email protected] https://www.bauknecht.de Industriestraße 48 70565 Stuttgart, DE |
| Voor apparaat | Overige |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Ariston , Hotpoint , Whirlpool , HOTPOINTARISTON , onbekend |
WHIRLPOOL/INDESIT Schroef Beoordelingen
Product goed
Product goed
Product goed
Later zag ik dat de prijs van dit onderdeel bij de fabrikant de helft bedroeg. Dat had ik niet verwacht..
Veel te duur
Later zag ik dat de prijs van dit onderdeel bij de fabrikant de helft bedroeg. Dat had ik niet verwacht..
alles goed gegaan
alles goed gegaan
alles goed gegaan
Bekijk alternatieven voor dit Schroef
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
België (NL)
Deutschland