Candyhoover Slangen 41031434 - Slang
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 12 juli in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Candyhoover Slangen Product Beschrijving
Het Candyhoover Slangen 41031434 Wasmachine heeft Lengte 15,5 cm, Slang aansluiting open eind, Type Verleng slang en Waterblok Nee. Een Candyhoover Slangen is geschikt voor Wasmachine en past op apparaten van Candyhoover, Candy, en Hoover.
Wasmachineslangen zijn de verbindingsstukken die water aan- en afvoeren tussen de wasmachine en de waterleiding of het riool. Er zijn twee typen: de aanvoerslang (toevoer koud of warm water) en de afvoerslang (afpompen van gebruikt water). Zonder goed functionerende slangen kan de machine niet correct vullen of legen. Vervang de wasmachineslang bij zichtbare scheuren, slijtage of verkalking, lekkage rondom de aansluitingen, waterplekken onder of achter de machine, of een verminderde waterdruk tijdens de vulcyclus. Ook bij ouderdom van meer dan vijf jaar wordt preventieve vervanging aanbevolen om waterschade te voorkomen.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 41031434 Slangen van het merk Candyhoover laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Candyhoover Slangen Specificaties
Product
| Artikelnummer | 243672920 |
| Bestelnummer fabrikant | 41031434 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Candyhoover |
| Contactgegevens fabrikant |
HAIER GERMANY GMBH [email protected] https://www.haier-europe.com Konrad-Zuse-Platz 6 81829 München, DE |
| Voor apparaat | Wasmachine |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Candy , Hoover |
| Lengte | 15,5 cm |
| Slang aansluiting | open eind |
| Type | Verleng slang |
| Waterblok | Nee |
Candyhoover Slangen Beoordelingen
Je mag bijna 7 euro verzendkosten aftikken voor het opsturen van een klein wieltje, wordt het uiteindelijk alsnog in een envelopje gedaan. Is gewoon een verkapte prijsverhoging.
Duur betalen voor goedkope verzendmethode
Je mag bijna 7 euro verzendkosten aftikken voor het opsturen van een klein wieltje, wordt het uiteindelijk alsnog in een envelopje gedaan. Is gewoon een verkapte prijsverhoging.
Erg makkelijk om het juiste onderdeel te vinden. de garantie dat het onderdeel ook echt passend is voor het apparaat is ook erg fijn!
Erg makkelijk en fijn
Erg makkelijk om het juiste onderdeel te vinden. de garantie dat het onderdeel ook echt passend is voor het apparaat is ook erg fijn!
Na overleg bleek een onderdeel snel leverbaar te zijn die niet online stond! Er werd actief meegedacht en direct geschakeld. Klasse!
Super service!
Na overleg bleek een onderdeel snel leverbaar te zijn die niet online stond! Er werd actief meegedacht en direct geschakeld. Klasse!
Bekijk alternatieven voor dit Slangen
België (NL)
Deutschland