Saeco Slangen 996530072809 - 11030347 Polyethyleen Onderdelen Voor Saeco
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 18 augustus in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Saeco Slangen Product Beschrijving
Het Saeco Slangen 996530072809 Koffiezetapparaat heeft Connector type Glad uiteinde, Gebruiksmoeilijkheid Heel makkelijk, Installatietijd Kort, Kleur Wit/transparant, Materiaal Silicone of kunststof, Product type Slang en Vorm Recht en flexibel. Een Saeco Slangen is geschikt voor Koffiezetapparaat en past op apparaten van Saeco en Philips.
Een slang in een koffiezetapparaat transporteert water tussen de waterreservoir, verwarmingselement en uitloopkop. De slang is gemaakt van hittebestendig materiaal en zorgt voor een gesloten watertransportsysteem onder druk. Zonder een goed functionerende slang kan het apparaat geen water correct verplaatsen naar de brouwkamer of stoomunit. Vervang de slang van uw koffiezetapparaat bij zichtbare scheuren, verharding of verkleuring van het materiaal. Ook waterlekkage onder of binnenin het apparaat, verminderde waterdruk, of een verbrand rubber geur tijdens gebruik wijzen op slijtage of beschadiging van de slang.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 996530072809 Slangen van het merk Saeco laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Saeco Slangen Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231388343 |
| Bestelnummer fabrikant | 996530072809 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Saeco |
| Contactgegevens fabrikant |
Versuni Germany GmbH [email protected] www.saeco.com Röntgenstr. 22 22335 Hamburg, DE |
| Voor apparaat | Koffiezetapparaat |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Philips |
| Connector type | Glad uiteinde |
| Gebruiksmoeilijkheid | Heel makkelijk |
| Installatietijd | Kort |
| Kleur | Wit/transparant |
| Materiaal | Silicone of kunststof |
| Product type | Slang |
| Vorm | Recht en flexibel |
Saeco Slangen Beoordelingen
vlot geleverd. Goed product dat inderdaad in mijn apparaat paste
vlot geleverd
vlot geleverd. Goed product dat inderdaad in mijn apparaat paste
De originele fabrieksonderdelen keurig (goed beschermd en duurzaam) verpakt geleverd: top!
De originele fabrieksonderdelen keurig (…
De originele fabrieksonderdelen keurig (goed beschermd en duurzaam) verpakt geleverd: top!
Snelle levering. Ik vond alleen de verzendkosten (6,95 euro) erg hoog voor een super licht product dat door de brievenbus past en 5,74 euro kost (filter voor droger).
Snelle levering
Snelle levering. Ik vond alleen de verzendkosten (6,95 euro) erg hoog voor een super licht product dat door de brievenbus past en 5,74 euro kost (filter voor droger).
Bekijk alternatieven voor dit Slangen
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
België (NL)
Deutschland