ELECTROLUX / AEG Snaar 8091838014 - 1886h7 Aandrijfsnaar, L=1886.7mm
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, Dinsdag in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
ELECTROLUX / AEG Snaar Product Beschrijving
Het ELECTROLUX / AEG Snaar 8091838014 Wasdroger heeft Aantal ribbels 7, Elastisch nee, Lengte 1886 mm, Ø binnen 600 mm en Snaarprofiel H. Een ELECTROLUX / AEG Snaar is geschikt voor Wasdroger en past op apparaten van ELECTROLUX / AEG, Electrolux, en Kenmore.
Een snaar voor de wasdroger is een gesloten aandrijfriem die de trommel verbindt met de elektromotor via een spanrol. De snaar zorgt voor de roterende beweging van de trommel tijdens het droogproces. Zonder een functionerende snaar kan de trommel niet draaien en stopt het droogproces volledig. Vervang de snaar van uw wasdroger wanneer de trommel niet meer draait terwijl het apparaat wel ingeschakeld is, bij hoorbare slijtagegeluiden zoals piepen of brommen, of wanneer de snaar zichtbaar gerafeld, gebarsten of gebroken is bij inspectie van het binnenwerk.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 8091838014 Snaar van het merk ELECTROLUX / AEG laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
ELECTROLUX / AEG Snaar Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231417230 |
| Bestelnummer fabrikant | 8091838014 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | ELECTROLUX / AEG |
| Contactgegevens fabrikant |
ELECTROLUX APPLIANCES AB [email protected] https://www.electroluxgroup.com Sankt Göransgatan 143 10545 Stockholm, SE |
| Voor apparaat | Wasdroger |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Electrolux , Kenmore |
| Aantal ribbels | 7 |
| Elastisch | nee |
| Lengte | 1886 mm |
| Ø binnen | 600 mm |
| Snaarprofiel | H |
ELECTROLUX / AEG Snaar Beoordelingen
Ruime keuze, snelle service
Prima webshop
Ruime keuze, snelle service
Op tijd geleverd en past. Zat wel een barst in het product, slordig maar niet voldoende reden om weer terug te sturen.
Op tijd geleverd, past, licht beschadigd.
Op tijd geleverd en past. Zat wel een barst in het product, slordig maar niet voldoende reden om weer terug te sturen.
Sneller binnen dan verwacht en het juiste onderdeel. Prima dus.
Sneller binnen dan verwacht en het juist…
Sneller binnen dan verwacht en het juiste onderdeel. Prima dus.
Bekijk alternatieven voor dit Snaar
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland