HISENSE/GORENJE Snaar 251911 - Riem
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 24 november in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
HISENSE/GORENJE Snaar Product Beschrijving
Het HISENSE/GORENJE Snaar 251911 Wasdroger heeft 2 jaar garantie. Een HISENSE/GORENJE Snaar is geschikt voor Wasdroger en past op apparaten van HISENSE/GORENJE en Generalelectric.
Een snaar voor de wasdroger is een gesloten aandrijfriem die de trommel verbindt met de elektromotor via een spanrol. De snaar zorgt voor de roterende beweging van de trommel tijdens het droogproces. Zonder een functionerende snaar kan de trommel niet draaien en stopt het droogproces volledig. Vervang de snaar van uw wasdroger wanneer de trommel niet meer draait terwijl het apparaat wel ingeschakeld is, bij hoorbare slijtagegeluiden zoals piepen of brommen, of wanneer de snaar zichtbaar gerafeld, gebarsten of gebroken is bij inspectie van het binnenwerk.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 251911 Snaar van het merk HISENSE/GORENJE laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
HISENSE/GORENJE Snaar Specificaties
Product
| Artikelnummer | 236885051 |
| Bestelnummer fabrikant | 251911 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | HISENSE/GORENJE |
| Contactgegevens fabrikant |
Hisense Gorenje Germany GmbH [email protected] https://www.gorenje.com/ Parkring 31 85748 Garching, DE |
| Voor apparaat | Wasdroger |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Generalelectric |
HISENSE/GORENJE Snaar Beoordelingen
alles goed
alles goed
alles goed
De snelheid en accuraatheid van bezorging. Onderdeel past perfect.
De snelheid en accuraatheid van bezorgin…
De snelheid en accuraatheid van bezorging. Onderdeel past perfect.
10/10. Was op zoek naar een product voor onze smeg oven. Stond niet op de website, maar via de klantenservice ben ik toch geholpen. Ze zijn op zoek gegaan naar het artikel (dat nog niet in hun assortiment stond), hebben het gevonden, stuurde mij netjes een prijsopgave en het past perfect. Dankjewel.
10/10
10/10. Was op zoek naar een product voor onze smeg oven. Stond niet op de website, maar via de klantenservice ben ik toch geholpen. Ze zijn op zoek gegaan naar het artikel (dat nog niet in hun assortiment stond), hebben het gevonden, stuurde mij netjes een prijsopgave en het past perfect. Dankjewel.
Bekijk alternatieven voor dit Snaar
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland