Amica Snappersluiting 1022816 - Plastic Grendel Blauw Links

Snappersluiting
  Alleen bestelbaar via de klantenservice
Twijfel je of het past?
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden

Selecteer nu jouw apparaat

Amica Snappersluiting Product Beschrijving

Het Amica Snappersluiting 1022816 Vaatwasser heeft 2 jaar garantie. Een Amica Snappersluiting is geschikt voor Vaatwasser en past op apparaten van Amica, Arcelik, Bauknecht, Beko en meer.

De zeepbak van een vaatwasser is het compartiment waarin vaatwasmiddel en spoelhulpmiddel worden gedoseerd. Tijdens de wascyclus opent de klep automatisch op het juiste moment, zodat het reinigingsmiddel vrijkomt. De zeepbak zorgt daarmee voor een correcte dosering en een effectief wasresultaat. Vervanging van de zeepbak van uw vaatwasser is nodig wanneer de klep niet meer opent tijdens de wascyclus, het vaatwasmiddel niet volledig wordt afgegeven, de klep zichtbaar gebroken of vervormd is, of wanneer het compartiment niet meer goed sluit en middel voortijdig vrijkomt.

Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!

Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 1022816 Snappersluiting van het merk Amica laat jouw apparaat weer werken als nieuw.

Amica Snappersluiting Specificaties

Product

Artikelnummer 447059229
Bestelnummer fabrikant 1022816
Garantie 2 Jaar
Origineel Ja
Fabrikant Amica
Contactgegevens fabrikant AMICA WRONKI S.A.
[email protected]
https://www.amica-group.com
Ul. Mickiewicza 52
64-510 Wronki, PL
 
Kenmerken
Voor apparaat Vaatwasser
Geschikt voor apparaten van het merk Amica , Arcelik , Bauknecht , Beko , Blanco , Dedietrich , Defy , Euroline , Generalmatic , Glemgas , Gram , Hansa , Ignis , Ikea , Kenwood , Privileg , Whirlpool

Amica Snappersluiting Beoordelingen

Dit product heeft helaas nog geen beoordelingen, wij gelukkig wel!
5,0 / 5 Onderdeel past perfect

Onderdeel past perfect. Correcte verzending en tegen een scherpe prijs

24 november 2025 | Origineel
Origineel BE flag

Onderdeel past perfect

Onderdeel past perfect. Correcte verzending en tegen een scherpe prijs

4,0 / 5 Degelijk materiaal snel geleverd

Degelijk materiaal snel geleverd

04 augustus 2025 | Origineel
Origineel BE flag

Degelijk materiaal snel geleverd

Degelijk materiaal snel geleverd

5,0 / 5 Snelle service!!

Snelle service!!

28 juli 2025 | Origineel
Origineel NL flag

Snelle service!!

Snelle service!!

Bekijk alternatieven voor dit Snappersluiting