Thomas Spleetzuiger 139190 - Spleetzuiger, Zwart Lengte: 220mm
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 19 juni in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Thomas Spleetzuiger Product Beschrijving
Het Thomas Spleetzuiger 139190 Stofzuiger heeft Breedte 13,5 mm, Gebruik/functie Spleetzuiger, Merk THOMAS, Toepassing 35mm. en Vergrendeling nee. Een Thomas Spleetzuiger is geschikt voor Stofzuiger en past op apparaten van Thomas, Aeg, Alfatec, Electrolux, Privileg en meer.
Een borstel voor de stofzuiger is een vervangbaar reinigingsonderdeel dat vuil, stof en haar van vloeren en oppervlakken losmaakt en opneemt. Afhankelijk van het type — vloerborstel, zuigmond of rondgaande borstelrol — past het onderdeel op de zuigbuis of motorunit van de stofzuiger. Vervang de stofzuigerborstel bij zichtbare slijtage van de borstelharen, verminderde zuigkracht op vloerniveau, achterblijvend vuil na gebruik, of wanneer de borstelrol niet meer ronddraait. Ook ingekneld haar of draad dat de rotatie blokkeert is een signaal voor vervanging.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 139190 Spleetzuiger van het merk Thomas laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Thomas Spleetzuiger Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231351470 |
| Bestelnummer fabrikant | 139190 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Thomas |
| Contactgegevens fabrikant |
ROBERT THOMAS [email protected] or [email protected] www.robert-thomas.de Hellerstraße 6 57290 Neunkirchen, DE |
| Voor apparaat | Stofzuiger |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Aeg , Alfatec , Electrolux , Privileg , Progress , Singer , Thomas , Tornado , Zanker , Zanussi |
| Breedte | 13,5 mm |
| Gebruik/functie | Spleetzuiger |
| Merk | THOMAS |
| Toepassing | 35mm. |
| Vergrendeling | nee |
Thomas Spleetzuiger Beoordelingen
Doen gewoon wat ze beloven.
Doen gewoon wat ze beloven.
Doen gewoon wat ze beloven.
Correct en snel.
Correct en snel.
Correct en snel.
Alles was goed , bestelling makkelijk ,snel bezorgd , materiaal goed
Alles was goed
Alles was goed , bestelling makkelijk ,snel bezorgd , materiaal goed
Bekijk alternatieven voor dit Spleetzuiger
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
België (NL)
Deutschland