Sony Spoel 141439511 - Spoel 3.3µh
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 03 oktober in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Sony Spoel Product Beschrijving
Het Sony Spoel 141439511 Microset heeft Behuizing type SMD, Component type Inductor, Kleur Zwart, Markering 4BR3, Materiaal behuizing Plastic, Moeilijkheidsgraad vervangen Gemiddeld, Product type Spoel, Tijdsduur vervangen 5-10 minuten en Toepassing Huishoudelijke apparaten en consumentenelektronica. Een Sony Spoel is geschikt voor Microset en past op apparaten van Sony.
Een spoel voor een microset is een elektromagnetische component die zorgt voor signaaloverdracht en frequentieregeling binnen het draadloze audiosysteem. De spoel filtert en stabiliseert het UHF- of VHF-signaal tussen zender en ontvanger. Dit onderdeel is essentieel voor een betrouwbare en storingvrije draadloze verbinding in professionele en semi-professionele microsetapparatuur. Vervang de spoel in uw microset bij de volgende symptomen: aanhoudende signaaluitval of onderbrekingen, verhoogde ruis of interferentie, instabiele frequentieverbinding, of volledig verlies van draadloos audiosignaal. Ook zichtbare fysieke schade aan de spoel, zoals verbrande wikkelingen of vervorming, is een directe aanleiding voor vervanging.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 141439511 Spoel van het merk Sony laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Sony Spoel Specificaties
Product
| Artikelnummer | 264371642 |
| Bestelnummer fabrikant | 141439511 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Sony |
| Contactgegevens fabrikant |
Sony Europe B.V., Zweigniederlassung Deutschland Online Contact https://www.sony.de/ Kemperplatz 1 10785 Berlin, DE |
| Voor apparaat | Microset |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Sony |
| Behuizing type | SMD |
| Component type | Inductor |
| Kleur | Zwart |
| Markering | 4BR3 |
| Materiaal behuizing | Plastic |
| Moeilijkheidsgraad vervangen | Gemiddeld |
| Product type | Spoel |
| Tijdsduur vervangen | 5-10 minuten |
| Toepassing | Huishoudelijke apparaten en consumentenelektronica |
Sony Spoel Beoordelingen
Heel duidelijke website. Correcte levering. Goeie communicatie.
Heel duidelijke website
Heel duidelijke website. Correcte levering. Goeie communicatie.
..Het was al 100%...
..Het was al 100%...
..Het was al 100%...
Bestelling bevestigd met met e-mail 08/12/2025 en heden 17/12/2025 nog niet geleverd
Bestelling bevestigd met met e-mail…
Bestelling bevestigd met met e-mail 08/12/2025 en heden 17/12/2025 nog niet geleverd
Bekijk alternatieven voor dit Spoel
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland