Amica Sproeiarm 1036520 - Sproeiarm Boven 45
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, Dinsdag in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Amica Sproeiarm Product Beschrijving
Het Amica Sproeiarm 1036520 Oven heeft Aantal armen Twee armen, Bestemming Vaatwasser, Gaten patroon Meerdere sproeigaten, Kleur Grijs, Materiaal Kunststof, Moeilijkheidsgraad Heel makkelijk, Montage type Centraal bevestigingspunt, Product type Sproeiarmen en Tijdsduur vervanging Kort. Een Amica Sproeiarm is geschikt voor Oven en past op apparaten van Amica, Comfee, Daewoo, Edesa en meer.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!
Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 1036520 Sproeiarm van het merk Amica laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Amica Sproeiarm Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231417300 |
| Bestelnummer fabrikant | 1036520 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Amica |
| Contactgegevens fabrikant |
AMICA WRONKI S.A. [email protected] https://www.amica-group.com Ul. Mickiewicza 52 64-510 Wronki, PL |
| Voor apparaat | Oven |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Amica , Comfee , Daewoo , Edesa , Elvita , Exquisit , Gorenje , Hanseatic , Hoover , Ikea , Logik , Matsui , Midea , Ok , Pkm , Proline , Respekta , Thomson , GERATEK |
| Aantal armen | Twee armen |
| Bestemming | Vaatwasser |
| Gaten patroon | Meerdere sproeigaten |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Montage type | Centraal bevestigingspunt |
| Product type | Sproeiarmen |
| Tijdsduur vervanging | Kort |
Amica Sproeiarm Beoordelingen
alles goed gegaan
alles goed gegaan
alles goed gegaan
Prima service!
Prima service!
Prima service!
Super goed en een fijn prijsje. Product kunnen vinden aan de hand van productnummer, dus je hebt zekerheid dat het onderdeel past. De rubberen rand van de wasmachine was gescheurd en hierdoor lekte er voor onder de wasmachine water. Dit is nu opgelost! Vele malen goedkoper en er is prima uitleg met video’s.
Super goed en een fijn prijsje
Super goed en een fijn prijsje. Product kunnen vinden aan de hand van productnummer, dus je hebt zekerheid dat het onderdeel past. De rubberen rand van de wasmachine was gescheurd en hierdoor lekte er voor onder de wasmachine water. Dit is nu opgelost! Vele malen goedkoper en er is prima uitleg met video’s.
Bekijk alternatieven voor dit Sproeiarm
België (NL)
Deutschland