EUROSAV Sproeiarm FM672010140002 - Arm Onder
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 14 juli in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
EUROSAV Sproeiarm Product Beschrijving
Het EUROSAV Sproeiarm FM672010140002 Vaatwasser heeft 2 jaar garantie. Een EUROSAV Sproeiarm is geschikt voor Vaatwasser en past op apparaten van EUROSAV, Baumatic, Coldis, Far, Gorenje en meer.
De sproeiarm is een roterend onderdeel in de vaatwasser dat water onder druk verspreidt over het vaatwerk. Via kleine openingen in de arm wordt water gelijkmatig verdeeld, zodat alle oppervlakken bereikt worden tijdens de wascyclus. De sproeiarm bevindt zich doorgaans onder- en bovenin de wasruimte en is direct verbonden met de watertoevoer van de vaatwasser. Vervang de sproeiarm van de vaatwasser bij de volgende klachten: vaatwerk blijft vuil of vettig na de wascyclus, de arm roteert niet meer vrijelijk, sproeiopeningen zijn verstopt of beschadigd, of er is zichtbare scheurvorming en vervorming aan de arm zelf. Ook verminderde waterdruk tijdens het wassen kan wijzen op een defecte sproeiarm.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze FM672010140002 Sproeiarm van het merk EUROSAV laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
EUROSAV Sproeiarm Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231470705 |
| Bestelnummer fabrikant | FM672010140002 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | EUROSAV |
| Contactgegevens fabrikant |
EUROSAV LA SOLUTION ASSISTANCE [email protected] https://www.eurosav.eu Rue Pierre et Marie Curie 335 76650 Petit Couronne, FR |
| Voor apparaat | Vaatwasser |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Baumatic , Coldis , Far , Gorenje , Haier , Hec , Koerting , Nardi , Proline , Teka |
EUROSAV Sproeiarm Beoordelingen
Het filter past prima en de (DPD) bezorging was zeer vlot. Daar hangt wel een prijskaartje aan!
Het filter past prima en de (DPD) bezorg…
Het filter past prima en de (DPD) bezorging was zeer vlot. Daar hangt wel een prijskaartje aan!
Onderdelen passen totaal niet. Ondanks de 100% match op jullie site.
Onderdelen passen totaal niet
Onderdelen passen totaal niet. Ondanks de 100% match op jullie site.
heel vlug gelverd, past perfect
heel vlug gelverd
heel vlug gelverd, past perfect
Deutschland