BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Stekers+kabels C00880542 - 266100442 Displaykabel
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 04 augustus in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Stekers+kabels Product Beschrijving
Het BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Stekers+kabels C00880542 Afzuigkap heeft 2 jaar garantie. Een BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Stekers+kabels is geschikt voor Afzuigkap en past op apparaten van BEKO/GRUNDIG/ARCELIK en Beko.
Kabels voor afzuigkappen zijn elektrische verbindingscomponenten die stroom en stuursignalen transporteren tussen de voeding, schakelaar, motor en verlichting. Afhankelijk van het type kabel gaat het om aansluitkabels, lintkabels of voedingskabels. Zij zorgen voor een betrouwbare elektrische verbinding binnen de afzuigkap en zijn beschikbaar voor diverse merken en modellen. Vervanging is nodig bij zichtbare beschadiging van de kabelmantel, brandgeur, smeltvlekken of smeltsporen op de connector. Ook intermitterende storingen in de verlichting of motoraansturing, een afzuigkap die niet meer reageert op de schakelaar, of een doorgesmolten zekering kunnen wijzen op een defecte kabel.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze C00880542 Stekers+kabels van het merk BEKO/GRUNDIG/ARCELIK laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Stekers+kabels Specificaties
Product
| Artikelnummer | 454648843 |
| Bestelnummer fabrikant | C00880542 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | BEKO/GRUNDIG/ARCELIK |
| Contactgegevens fabrikant |
ARCELIK A.S. [email protected] http://www.arcelikglobal.com Karaağaç Caddesi 2-6 34445 Istanbul, Beyoğlu, TR |
| Voor apparaat | Afzuigkap |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Beko |
BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Stekers+kabels Beoordelingen
Het was wat ik had gevraagd.
Het was wat ik had gevraagd.
Het was wat ik had gevraagd.
Super snel top
Super snel top
Super snel top
Snel verzonden en keurig verpakt
Snel verzonden en keurig verpakt
Snel verzonden en keurig verpakt
Bekijk alternatieven voor dit Stekers+kabels
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
België (NL)
Deutschland