Amica Stofzuigerfilter 1035234 - Luchtuitlaatfilter

Stofzuigerfilter
  Alleen bestelbaar via de klantenservice
Twijfel je of het past?
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden

Selecteer nu jouw apparaat

Amica Stofzuigerfilter Product Beschrijving

Het Amica Stofzuigerfilter 1035234 Stofzuiger heeft 2 jaar garantie. Een Amica Stofzuigerfilter is geschikt voor Stofzuiger en past op apparaten van Amica, Koenic, Proline, Thomson en meer.

Een stofzuigerfilter houdt fijnstof, allergenen en stofdeeltjes tegen die de motor of de binnenlucht kunnen vervuilen. Afhankelijk van het type — motorfilter, uitblaasfilter of HEPA-filter — beschermt het onderdeel de motor tegen slijtage of zorgt het voor schone uitgeblazen lucht. Vervanging met het juiste filtertype is essentieel voor een correct functionerende stofzuiger. Vervang het stofzuigerfilter bij verminderde zuigkracht, onaangename lucht uit het uitblaasrooster, zichtbare vervuiling of beschadiging van het filtermateriaal. Ook bij verhoogd motorgeluid of wanneer de fabrikant een vervangingsinterval aangeeft, is vervanging nodig. Een verstopt filter belast de motor en vermindert de reinigingsprestatie van de stofzuiger.

Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!

Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 1035234 Stofzuigerfilter van het merk Amica laat jouw apparaat weer werken als nieuw.

Amica Stofzuigerfilter Specificaties

Product

Artikelnummer 500210378
Bestelnummer fabrikant 1035234
Garantie 2 Jaar
Origineel Ja
Fabrikant Amica
Contactgegevens fabrikant AMICA WRONKI S.A.
[email protected]
https://www.amica-group.com
Ul. Mickiewicza 52
64-510 Wronki, PL
 
Kenmerken
Voor apparaat Stofzuiger
Geschikt voor apparaten van het merk Amica , Koenic , Proline , Thomson

Amica Stofzuigerfilter Beoordelingen

Dit product heeft helaas nog geen beoordelingen, wij gelukkig wel!
5,0 / 5 ALLES WAS OKE BEDANKT

ALLES WAS OKE BEDANKT

24 augustus 2025 | Origineel
Origineel BE flag

ALLES WAS OKE BEDANKT

ALLES WAS OKE BEDANKT

5,0 / 5 Vlotte zending

Vlotte zending, helemaal top

03 augustus 2025 | Origineel
Origineel NL flag

Vlotte zending

Vlotte zending, helemaal top

5,0 / 5 Bij al mijn bestellingen waren geen moei…

Bij al mijn bestellingen waren geen moeilijkheden en ontving ik alles stipt op tijd en perfect in orde.

01 juni 2026 | Origineel
Origineel BE flag

Bij al mijn bestellingen waren geen moei…

Bij al mijn bestellingen waren geen moeilijkheden en ontving ik alles stipt op tijd en perfect in orde.

Bekijk alternatieven voor dit Stofzuigerfilter