SUNFIELD Telescoop-antenne 6104 - Staafantenne
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 17 juni in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
SUNFIELD Telescoop-antenne Product Beschrijving
Het SUNFIELD Telescoop-antenne 6104 Overige heeft Doorsnede max. 5,8 mm, Lengte ingeschoven 12,8 cm, Lengte uitgeschoven 38,8 cm en Voet knik. Een SUNFIELD Telescoop-antenne is geschikt voor Overige en past op apparaten van SUNFIELD en JVC.
Een behuizing is de buitenste constructie van een apparaat en beschermt de interne componenten tegen mechanische schade, stof en vocht. Daarnaast biedt het structurele stevigheid en bepaalt het de vormgeving van het apparaat. De behuizing zorgt tevens voor de correcte positionering van interne onderdelen en draagt bij aan veilig gebruik. Vervanging van de behuizing is nodig bij zichtbare scheuren, breuken of vervorming, losgeraakte klemmen of schroefpunten, en beschadigingen die de interne onderdelen blootstellen aan stof of vocht. Ook bij ontbrekende afdichtingen of wanneer de structurele integriteit van het apparaat in gevaar is, is vervanging aan te raden.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 6104 Telescoop-antenne van het merk SUNFIELD laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
SUNFIELD Telescoop-antenne Specificaties
Product
| Artikelnummer | 396096463 |
| Bestelnummer fabrikant | 6104 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | SUNFIELD |
| Contactgegevens fabrikant |
SUNFIELD INDUSTRIES CO., LIMITED Online Contact https://www.netvigator.com HOK YUEN STREET EAST 4 HUNG HOM KOWLOON, CN |
| Voor apparaat | Overige |
| Geschikt voor apparaten van het merk | JVC |
| Doorsnede max. | 5,8 mm |
| Lengte ingeschoven | 12,8 cm |
| Lengte uitgeschoven | 38,8 cm |
| Voet | knik |
SUNFIELD Telescoop-antenne Beoordelingen
Er was een probleem bij de levering van het pakje en na een mailtje naar de klantendienst kreeg ik de dag zelf nog een antwoord waar ik verder mee kon.
Er was een probleem bij de levering van…
Er was een probleem bij de levering van het pakje en na een mailtje naar de klantendienst kreeg ik de dag zelf nog een antwoord waar ik verder mee kon.
vlotte levering
vlotte levering
vlotte levering
Super service
Super service
Super service
Bekijk alternatieven voor dit Telescoop-antenne
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Nederland
Deutschland