Amica Temperatuurbegrenzers 1033290 - Ksd1 90 Thermostaat
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, Dinsdag in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Amica Temperatuurbegrenzers Product Beschrijving
Het Amica Temperatuurbegrenzers 1033290 Wasdroger heeft 2 jaar garantie. Een Amica Temperatuurbegrenzers is geschikt voor Wasdroger en past op apparaten van Amica, Bellavita, Belling, Coldis en meer.
Een thermostaat voor de wasdroger regelt en bewaakt de temperatuur in de droomtrommel. Het onderdeel schakelt het verwarmingselement in of uit op basis van de ingestelde temperatuurwaarde. Zo wordt oververhitting voorkomen en blijft de droogtemperatuur stabiel. Afhankelijk van het model fungeert de thermostaat als regelthermostaat of als veiligheidsthermostaat (begrenzer). Vervang de thermostaat van de wasdroger bij de volgende klachten: de droger verwarmt niet of nauwelijks, de droger stopt vroegtijdig, de was blijft vochtig na een volledige cyclus, of de droger wordt extreem heet. Een defecte veiligheidsthermostaat blokkeert vaak het verwarmingselement volledig als veiligheidsmaatregel.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 1033290 Temperatuurbegrenzers van het merk Amica laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Amica Temperatuurbegrenzers Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231471732 |
| Bestelnummer fabrikant | 1033290 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Amica |
| Contactgegevens fabrikant |
AMICA WRONKI S.A. [email protected] https://www.amica-group.com Ul. Mickiewicza 52 64-510 Wronki, PL |
| Voor apparaat | Wasdroger |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Amica , Bellavita , Belling , Coldis , Curtiss , Ok , Proline , Selecline , FORTEX |
Amica Temperatuurbegrenzers Beoordelingen
snel, vrolijke prijs en prima passend.
snel
snel, vrolijke prijs en prima passend.
was het juiste stuk
was het juiste stuk
was het juiste stuk
dat het artikel zeer goed past
dat het artikel zeer goed past maar jammer van kostprijs beetje duur
dat het artikel zeer goed past
Deutschland