BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Temperatuurbegrenzers C00867078 - 2907160100 Thermische Bescherming
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, Dinsdag in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Temperatuurbegrenzers Product Beschrijving
Het BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Temperatuurbegrenzers C00867078 Wasdroger heeft 2 jaar garantie. Een BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Temperatuurbegrenzers is geschikt voor Wasdroger en past op apparaten van BEKO/GRUNDIG/ARCELIK, Altus, Arcelik, Beko, Brandt en meer.
Een thermostaat voor de wasdroger regelt en bewaakt de temperatuur in de droomtrommel. Het onderdeel schakelt het verwarmingselement in of uit op basis van de ingestelde temperatuurwaarde. Zo wordt oververhitting voorkomen en blijft de droogtemperatuur stabiel. Afhankelijk van het model fungeert de thermostaat als regelthermostaat of als veiligheidsthermostaat (begrenzer). Vervang de thermostaat van de wasdroger bij de volgende klachten: de droger verwarmt niet of nauwelijks, de droger stopt vroegtijdig, de was blijft vochtig na een volledige cyclus, of de droger wordt extreem heet. Een defecte veiligheidsthermostaat blokkeert vaak het verwarmingselement volledig als veiligheidsmaatregel.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze C00867078 Temperatuurbegrenzers van het merk BEKO/GRUNDIG/ARCELIK laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Temperatuurbegrenzers Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231346391 |
| Bestelnummer fabrikant | C00867078 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | BEKO/GRUNDIG/ARCELIK |
| Contactgegevens fabrikant |
ARCELIK A.S. [email protected] http://www.arcelikglobal.com Karaağaç Caddesi 2-6 34445 Istanbul, Beyoğlu, TR |
| Voor apparaat | Wasdroger |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Altus , Arcelik , Beko , Brandt , Domeos , Edesa , Fagor , Grundig , Lamona , Leisure , Mastercook , Samsung , Sangiorgio , Thomson , Vedette |
BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Temperatuurbegrenzers Beoordelingen
Service contact prima, levertijd veeeeeel te lang, heeft wel een maand geduurd
Service contact prima
Service contact prima, levertijd veeeeeel te lang, heeft wel een maand geduurd
Het onderdeel ziet er stevig uit, net zo stevig als het origineel en was super snel geleverd. Heb hem nog niet uitgeprobeerd, maar ik verwacht dat hij het prima doet.
Verrassend snel geleverd
Het onderdeel ziet er stevig uit, net zo stevig als het origineel en was super snel geleverd. Heb hem nog niet uitgeprobeerd, maar ik verwacht dat hij het prima doet.
Eenvoudig bestellen, garantie dat het onderdeel past en snelle levering
Eenvoudig bestellen
Eenvoudig bestellen, garantie dat het onderdeel past en snelle levering
Bekijk alternatieven voor dit Temperatuurbegrenzers
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
België (NL)
Deutschland