Smeg Temperatuurvoeler voor wasmachine, droger, vaatwasser 817870012 - Ntc-sonde Droger 2000
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, Dinsdag in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Smeg Temperatuurvoeler voor wasmachine, droger, vaatwasser Product Beschrijving
Het Smeg Temperatuurvoeler voor wasmachine, droger, vaatwasser 817870012 Vaatwasser heeft 2 jaar garantie. Een Smeg Temperatuurvoeler voor wasmachine, droger, vaatwasser is geschikt voor Vaatwasser en past op apparaten van Bosch, Neff, Siemens, Smeg en meer.
Een temperatuurvoeler voor de vaatwasser is een sensor die de watertemperatuur in de machine continu meet. Het onderdeel stuurt signalen naar de besturingselektronica, zodat het verwarmingselement op het juiste moment in- en uitschakelt. Zonder een correct werkende temperatuurvoeler regelt de vaatwasser de wastemperatuur niet betrouwbaar, wat leidt tot onvoldoende reiniging of energieverspilling. Vervang de temperatuurvoeler van uw vaatwasser bij de volgende symptomen: water wordt niet of onvoldoende opgewarmd, de vaatwasser geeft een foutcode gerelateerd aan temperatuur, het programma duurt ongewoon lang, of de machine stopt voortijdig. Ook bij zichtbare beschadiging van de sensor of afwijkende meetwaarden gemeten met een multimeter is vervanging nodig.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 817870012 Temperatuurvoeler voor wasmachine, droger, vaatwasser van het merk Smeg laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Smeg Temperatuurvoeler voor wasmachine, droger, vaatwasser Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231351700 |
| Bestelnummer fabrikant | 817870012 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Smeg |
| Contactgegevens fabrikant |
SMEG S.P.A. [email protected] https://www.smeg.com Via Leonardo da Vinci, 4 42016 Guastalla (RE), IT |
| Voor apparaat | Vaatwasser |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Bosch , Neff , Siemens , Smeg |
Smeg Temperatuurvoeler voor wasmachine, droger, vaatwasser Beoordelingen
Ik heb de thermostaat (Foshan KDF25X-E) gekocht en ben zeer tevreden! De kwaliteit van het product is uitstekend, het werkt perfect en doet precies wat het moet doen. Ik wil vooral de fantastische service van de winkel benadrukken. Mijn vraag werd snel, vriendelijk en professioneel beantwoord, en ik voelde me als klant echt gewaardeerd. Absoluut aan te bevelen, zowel het product als de winkel!
Fantastischen Service de Geschäfts
Ich habe den Thermostat (Foshan KDF25X-E) gekauft und bin sehr zufrieden! Die Qualität des Produkts ist hervorragend, es funktioniert einwandfrei und macht genau das, was es soll. Besonders hervorheben möchte ich den fantastischen Service des Geschäfts. Meine Anfrage wurde schnell, freundlich und professionell beantwortet, und ich fühlte mich als Kunde wirklich wertgeschätzt. Absolut empfehlenswert, sowohl das Produkt als auch der Shop!
Uitstekende servicce om onderdeel op texoeken. Bestelling duurt wel even maar alles perfect in order to. Uitstekende verpakking.
Uitstekende servicce om onderdeel op…
Uitstekende servicce om onderdeel op texoeken. Bestelling duurt wel even maar alles perfect in order to. Uitstekende verpakking.
Heel keurig geleverd en precies wat ik zocht voor een goede prijs.
Heel keurig geleverd en precies wat ik…
Heel keurig geleverd en precies wat ik zocht voor een goede prijs.