BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Toetsknop C00873201 - 1769360200 Afdichting Voor Toets
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 19 juni in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Toetsknop Product Beschrijving
Het BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Toetsknop C00873201 Vaatwasser heeft 2 jaar garantie. Een BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Toetsknop is geschikt voor Vaatwasser en past op apparaten van BEKO/GRUNDIG/ARCELIK, Beko, Blomberg, Cylinda, Privatelabelling en meer.
Een knop voor de vaatwasser is een bedieningselement waarmee de gebruiker programma's, temperaturen of functies instelt. De knop is bevestigd aan het frontpaneel en geeft een mechanisch of elektrisch signaal door aan de besturingsmodule. Afhankelijk van het model betreft het een draaiknop of drukknop voor programmaselectie of aan/uit-bediening. Vervang de knop van uw vaatwasser wanneer deze niet meer terugveert, losit in de behuizing, geen programma meer selecteert of fysiek gebroken is. Ook wanneer de vaatwasser niet meer reageert op bediening terwijl de besturingsmodule intact is, wijst dit op een defecte knop.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze C00873201 Toetsknop van het merk BEKO/GRUNDIG/ARCELIK laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Toetsknop Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231458809 |
| Bestelnummer fabrikant | C00873201 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | BEKO/GRUNDIG/ARCELIK |
| Contactgegevens fabrikant |
ARCELIK A.S. [email protected] http://www.arcelikglobal.com Karaağaç Caddesi 2-6 34445 Istanbul, Beyoğlu, TR |
| Voor apparaat | Vaatwasser |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Beko , Blomberg , Cylinda , Privatelabelling |
BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Toetsknop Beoordelingen
Het is fijn dat ik dit onderdeel heb kunnen kopen, maar ik vind de prijs wel erg hoog.
Het is fijn dat ik dit onderdeel heb…
Het is fijn dat ik dit onderdeel heb kunnen kopen, maar ik vind de prijs wel erg hoog.
Snelle bezorging, goed product
Snelle bezorging
Snelle bezorging, goed product
Top! Snelle levering, bedankt.
Top
Top! Snelle levering, bedankt.
Bekijk alternatieven voor dit Toetsknop
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland