- Tonercartridges K40156F7 - Tonercartridge, 4000 Pagina S, Geel
- Tonercartridges Product Beschrijving
Het - Tonercartridges K40156F7 Printer-all-in-one heeft bevat chip ja, Capaciteit 4.000 pagina's, Geschikt voor Ricoh, kwaliteit Gerecycled en Soort Toner. Een - Tonercartridges is geschikt voor Printer-all-in-one en past op apparaten van - en Ricoh.
Bewegende elektronica omvat componenten zoals motoraandrijvingen, encoder-strips, carriage-motoren en papierinvoerrollen in een all-in-one printer. Deze onderdelen zorgen voor de mechanische aansturing van de printkopcombinatie, papiertoevoer en scanmodule. Ze vertalen elektrische signalen naar nauwkeurige bewegingen binnen het apparaat. Vervanging is nodig bij vastlopende papierinvoer, schokkerige of afwijkende printkopmovementen, foutmeldingen over motorfouten, of zichtbare slijtage aan tandwielen en riemen. Ook herhalende streepvorming in afdrukken of scans, onregelmatige voerafstand en aanhoudende mechanische geluiden wijzen op een defect in de bewegende elektronica van de all-in-one printer.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze K40156F7 Tonercartridges van het merk - laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
- Tonercartridges Specificaties
Product
| Artikelnummer | 410657173 |
| Bestelnummer fabrikant | K40156F7 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | - |
| Contactgegevens fabrikant |
ASWO International Service GmbH [email protected] https://www.aswo.com Riesweg 1 31036 Eime, DE |
| Voor apparaat | Printer-all-in-one |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Ricoh |
| bevat chip | ja |
| Capaciteit | 4.000 pagina's |
| Geschikt voor | Ricoh |
| kwaliteit | Gerecycled |
| Soort | Toner |
- Tonercartridges Beoordelingen
Juiste product , goed verpakt en snelle levering
Juiste product
Juiste product , goed verpakt en snelle levering
Je mag bijna 7 euro verzendkosten aftikken voor het opsturen van een klein wieltje, wordt het uiteindelijk alsnog in een envelopje gedaan. Is gewoon een verkapte prijsverhoging.
Duur betalen voor goedkope verzendmethode
Je mag bijna 7 euro verzendkosten aftikken voor het opsturen van een klein wieltje, wordt het uiteindelijk alsnog in een envelopje gedaan. Is gewoon een verkapte prijsverhoging.
Goed product en vlotte levering.
Goed product en vlotte levering.
Goed product en vlotte levering.
Bekijk alternatieven voor dit Tonercartridges
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
België (NL)
Deutschland