- Transistoren - 2sd381 Transistor 17j Si-n Rohs-conform
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 26 augustus in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
- Transistoren Product Beschrijving
Het - Transistoren Versterker heeft Merk Inchange Semiconductor, Polariteit NPN, ROHS-conform ja, Soort aansluiting Print-montage en Type behuizing TO-220. Een - Transistoren is geschikt voor Versterker en past op apparaten van -, Markling, Onkyo, Pioneer en meer.
Electronica voor versterkers omvat componenten zoals condensatoren, transistoren, weerstanden en printplaten die het audiosignaal verwerken en versterken. Deze onderdelen reguleren spanningen, filteren signalen en zorgen voor de elektrische werking van de versterker. Vervanging van defecte elektronische componenten herstelt de oorspronkelijke functionaliteit van het apparaat. Vervanging van elektronische componenten in een versterker is nodig bij: geen of vervormd geluid, eenzijdig uitgevallen kanaal, oververhitting, het doorslaan van zekeringen, hoorbare brom of ruis, of een versterker die niet opstart. Zichtbare schade aan condensatoren of verbrande componenten op de printplaat zijn eveneens concrete indicatoren voor vervanging.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze Transistoren van het merk - laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
- Transistoren Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231326639 |
| Bestelnummer fabrikant | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | - |
| Contactgegevens fabrikant |
ASWO International Service GmbH [email protected] https://www.aswo.com Riesweg 1 31036 Eime, DE |
| Voor apparaat | Versterker |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Markling , Onkyo , Pioneer |
| Merk | Inchange Semiconductor |
| Polariteit | NPN |
| ROHS-conform | ja |
| Soort aansluiting | Print-montage |
| Type behuizing | TO-220 |
- Transistoren Beoordelingen
Alex super
Alex super
Alex super
Op tijd en snel bezorg!!!!
Op tijd en snel bezorg!!!!
Op tijd en snel bezorg!!!!
Ik ben helemaal tevreden met Ersatzteilewelt.de! Het bestellen was eenvoudig, de levering kwam sneller dan verwacht, en de reserveonderdelen zijn van de beste kwaliteit. Uitstekende klantenservice - ik zal hier zeker weer bestellen!
Ich bin rundum zufrieden
Ich bin rundum zufrieden mit Ersatzteilewelt.de! Die Bestellung war einfach, die Lieferung kam schneller als erwartet, und die Ersatzteile sind von bester Qualität. Hervorragender Kundenservice – hier bestelle ich auf jeden Fall wieder!
Bekijk alternatieven voor dit Transistoren
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
België (NL)