- Transistoren - Af125 Transistor 2f Ge-p
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 25 augustus in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
- Transistoren Product Beschrijving
Het - Transistoren Videocamera heeft Frequentie 75 MHz, Merk SIEMENS, Polariteit PNP, Soort aansluiting Print-montage en Type behuizing TO-72. Een - Transistoren is geschikt voor Videocamera en past op apparaten van -, Grundig, en Panasonic.
Elektronische componenten voor videocamera's omvatten printplaten, condensatoren, transistors en stuurelektronica. Deze onderdelen regelen de beeldverwerking, stroomverdeling en signaaloverdracht binnen de camera. Ze vormen de kern van de technische werking en zorgen voor communicatie tussen sensor, lens en uitvoerpoorten. Vervang elektronische componenten van uw videocamera bij: geen of vervormd beeld, oververhitting, stroomuitval, foutmeldingen op het display, onregelmatige opnamefunctie of een camera die niet meer opstart. Ook brandgeur of zichtbare schade op de printplaat zijn directe indicatoren voor vervanging.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze Transistoren van het merk - laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
- Transistoren Specificaties
Product
| Artikelnummer | 364304005 |
| Bestelnummer fabrikant | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | - |
| Contactgegevens fabrikant |
ASWO International Service GmbH [email protected] https://www.aswo.com Riesweg 1 31036 Eime, DE |
| Voor apparaat | Videocamera |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Arctic , Grundig , Panasonic |
| Frequentie | 75 MHz |
| Merk | SIEMENS |
| Polariteit | PNP |
| Soort aansluiting | Print-montage |
| Type behuizing | TO-72 |
- Transistoren Beoordelingen
Goed advies, klantvriendelijk, snelle levering
Goed advies, klantvriendelijk, snelle levering
Goed advies, klantvriendelijk, snelle levering
Ik ben heel tevreden over het bedrijf. Ik had een thermostaat voor onze koelkast besteld die niet bleek te functioneren. Een mailtje sturen was voldoende en binnen de kortste keren kreeg ik een nieuw exemplaar toegestuurd. Hoefde de oude niet terug te sturen.
Ik ben heel tevreden over het bedrijf
Ik ben heel tevreden over het bedrijf. Ik had een thermostaat voor onze koelkast besteld die niet bleek te functioneren. Een mailtje sturen was voldoende en binnen de kortste keren kreeg ik een nieuw exemplaar toegestuurd. Hoefde de oude niet terug te sturen.
vlug en snel levering
vlug en snel levering
vlug en snel levering
Bekijk alternatieven voor dit Transistoren
Alleen bestelbaar via de klantenservice
Recent bekeken apparaten passend voor deze Transistoren
Deutschland