- Transistoren NEC - 2sc3840-k Transistor
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 05 november in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
- Transistoren Product Beschrijving
Het - Transistoren NEC Microset heeft Aansluitingen 3 pinnen, Behuizing type TO-220, Kleur Zwart, Materiaal behuizing Kunststof, Materiaal pinnen Metaal, Moeilijkheidsgraad Makkelijk, Product type Transistor en Tijdsduur Kort. Een - Transistoren is geschikt voor Microset en past op apparaten van - en Sony.
Een transistor is een halfgeleidercomponent die in een microset signaalversterking en schakelfuncties verzorgt. Het onderdeel regelt de versterking van audio- en HF-signalen in de zend- en ontvangstcircuits. Zonder functionerende transistor werkt de microset niet naar behoren. Vervanging is nodig bij vervormd of wegvallend audiosignaal, geen zend- of ontvangstfunctie, of oververhitting van de printplaat. Ook bij meetbare afwijkingen in spanning of versterking, of zichtbare fysieke schade aan de transistor, is vervanging vereist.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze NEC Transistoren van het merk - laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
- Transistoren Specificaties
Product
| Artikelnummer | 500328337 |
| Bestelnummer fabrikant | NEC |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | - |
| Contactgegevens fabrikant |
ASWO International Service GmbH [email protected] https://www.aswo.com Riesweg 1 31036 Eime, DE |
| Voor apparaat | Microset |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Sony |
| Aansluitingen | 3 pinnen |
| Behuizing type | TO-220 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Materiaal pinnen | Metaal |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Product type | Transistor |
| Tijdsduur | Kort |
- Transistoren Beoordelingen
het kleine thermische onderdeel zelf bewust gekozen. en goed en snel verzonden door dit bedrijf
kleine onderdeel snel verzonden
het kleine thermische onderdeel zelf bewust gekozen. en goed en snel verzonden door dit bedrijf
Makkelijk om onderdeel te vinden,supersnelle levering
Makkelijk om onderdeel te vinden
Makkelijk om onderdeel te vinden,supersnelle levering
Deutschland