Onkyo Transistoren 2201866 - 2sa1494-p Transistor
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, vandaag verzonden
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Onkyo Transistoren Product Beschrijving
Het Onkyo Transistoren 2201866 Versterker heeft Aantal poten 4, Behuizing type TO-3P, Fabrikant Sanken, Kleur Grijs/zwart, Materiaal behuizing Metaal en kunststof, Model nummer 2SA1494, Moeilijkheidsgraad vervangen Gemiddeld, Opmerking Vereist solderen en correcte uitlijning, Product type Transistor en Tijd vervangen 10-15 minuten. Een Onkyo Transistoren is geschikt voor Versterker en past op apparaten van Onkyo en Harmankardon.
Electronica voor versterkers omvat componenten zoals condensatoren, transistoren, weerstanden en printplaten die het audiosignaal verwerken en versterken. Deze onderdelen reguleren spanningen, filteren signalen en zorgen voor de elektrische werking van de versterker. Vervanging van defecte elektronische componenten herstelt de oorspronkelijke functionaliteit van het apparaat. Vervanging van elektronische componenten in een versterker is nodig bij: geen of vervormd geluid, eenzijdig uitgevallen kanaal, oververhitting, het doorslaan van zekeringen, hoorbare brom of ruis, of een versterker die niet opstart. Zichtbare schade aan condensatoren of verbrande componenten op de printplaat zijn eveneens concrete indicatoren voor vervanging.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 2201866 Transistoren van het merk Onkyo laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Onkyo Transistoren Specificaties
Product
| Artikelnummer | 372527904 |
| Bestelnummer fabrikant | 2201866 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Onkyo |
| Contactgegevens fabrikant |
, |
| Voor apparaat | Versterker |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Harmankardon |
| Aantal poten | 4 |
| Behuizing type | TO-3P |
| Fabrikant | Sanken |
| Kleur | Grijs/zwart |
| Materiaal behuizing | Metaal en kunststof |
| Model nummer | 2SA1494 |
| Moeilijkheidsgraad vervangen | Gemiddeld |
| Opmerking | Vereist solderen en correcte uitlijning |
| Product type | Transistor |
| Tijd vervangen | 10-15 minuten |
| Transistor type | Bipolaire transistor |
Onkyo Transistoren Beoordelingen
goed hoor!
Heel snel, en goed, zoals beloofd.
goed hoor!
Ruime keuze, snelle service
Prima webshop
Ruime keuze, snelle service
goede service, snelle bezorging en prettig contact. onderdeel werkt naar behoren
goede service
goede service, snelle bezorging en prettig contact. onderdeel werkt naar behoren
Deutschland