Sanken Transistoren 2SA1492 - A1492 Transistor Rohs-conform
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, vandaag verzonden
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Sanken Transistoren Product Beschrijving
Het Sanken Transistoren 2SA1492 Versterker heeft Merk Allegro Sanken, Polariteit PNP, ROHS-conform ja, Soort aansluiting Print-montage, Type behuizing TO-3P, Aansluitingen 3 poten, Behuizing TO-220, Installatietijd 5-10 minuten, Kleur Zwart en Model A1492. Een Sanken Transistoren is geschikt voor Versterker en past op apparaten van Sanken, Denon, Kenwood, Markling, Onkyo en meer.
Electronica voor versterkers omvat componenten zoals condensatoren, transistoren, weerstanden en printplaten die het audiosignaal verwerken en versterken. Deze onderdelen reguleren spanningen, filteren signalen en zorgen voor de elektrische werking van de versterker. Vervanging van defecte elektronische componenten herstelt de oorspronkelijke functionaliteit van het apparaat. Vervanging van elektronische componenten in een versterker is nodig bij: geen of vervormd geluid, eenzijdig uitgevallen kanaal, oververhitting, het doorslaan van zekeringen, hoorbare brom of ruis, of een versterker die niet opstart. Zichtbare schade aan condensatoren of verbrande componenten op de printplaat zijn eveneens concrete indicatoren voor vervanging.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 2SA1492 Transistoren van het merk Sanken laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Sanken Transistoren Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231430905 |
| Bestelnummer fabrikant | 2SA1492 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Sanken |
| Contactgegevens fabrikant |
Sanken Electric Co., Ltd. Online-Kontaktformular https://www.sanken-ele.co.jp Kitano 3-6-3 352-8666 Niiza-shi, JP |
| Voor apparaat | Versterker |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Denon , Kenwood , Markling , Onkyo , Philips , Sony , Thomson , Yamaha |
| Merk | Allegro Sanken |
| Polariteit | PNP |
| ROHS-conform | ja |
| Soort aansluiting | Print-montage |
| Type behuizing | TO-3P |
| Aansluitingen | 3 poten |
| Behuizing | TO-220 |
| Installatietijd | 5-10 minuten |
| Kleur | Zwart |
| Model | A1492 |
| Moeilijkheidsgraad | Gemiddeld |
| Type | Transistor |
Sanken Transistoren Beoordelingen
Heel goede omschrijving van de onderdelen met duidelijke foto's. Snelle levering en de verpakking was perfect. Beter kan volgens mij niet.
Snelle levering en zeer duidelijke webshop.
Heel goede omschrijving van de onderdelen met duidelijke foto's. Snelle levering en de verpakking was perfect. Beter kan volgens mij niet.
ok
ok
ok
Het was wat ik had gevraagd.
Het was wat ik had gevraagd.
Het was wat ik had gevraagd.
Bekijk alternatieven voor dit Transistoren
Deutschland