Sony Transistoren 655006501 - Cph5504-tl-e Transistor Cph5504-tl-e
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 30 september in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Sony Transistoren Product Beschrijving
Het Sony Transistoren 655006501 DVD-speler-recorder heeft Aantal pennen 3, Behuizing type SOT-23, Kleur Zwart, Markering Zichtbaar op oppervlak, Materiaal behuizing Kunststof, Moeilijkheidsgraad vervangen Heel makkelijk, Product type Transistor en Tijdsduur vervangen Kort. Een Sony Transistoren is geschikt voor DVD-speler-recorder en past op apparaten van Sony.
Een transistor in een DVD-speler-recorder is een halfgeleidercomponent die elektrische signalen versterkt of schakelt. Het onderdeel regelt stromen in voedingscircuits, motoraansturing en signaalverwerking. Transistoren zijn essentieel voor de stabiele werking van laserbesturing, servo-elektronica en de audiovisuele signaalverwerking binnen het apparaat. Vervanging van een transistor in een DVD-speler-recorder is nodig bij: geen of onregelmatige schijfrotatie, uitvallend beeld of geluid, oververhitting van het apparaat, een defecte voeding of wanneer het apparaat niet meer opstart. Visuele schade zoals brandplekken op de printplaat wijst eveneens op een defecte transistor.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 655006501 Transistoren van het merk Sony laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Sony Transistoren Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231465503 |
| Bestelnummer fabrikant | 655006501 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Sony |
| Contactgegevens fabrikant |
Sony Europe B.V., Zweigniederlassung Deutschland Online Contact https://www.sony.de/ Kemperplatz 1 10785 Berlin, DE |
| Voor apparaat | DVD-speler-recorder |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Sony |
| Aantal pennen | 3 |
| Behuizing type | SOT-23 |
| Kleur | Zwart |
| Markering | Zichtbaar op oppervlak |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad vervangen | Heel makkelijk |
| Product type | Transistor |
| Tijdsduur vervangen | Kort |
Sony Transistoren Beoordelingen
Prima onderdeel. Goed verpakt en snel verzonden
Prima onderdeel
Prima onderdeel. Goed verpakt en snel verzonden
Bekijk alternatieven voor dit Transistoren
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
België (NL)