Toshiba Transistoren 2SC2500 - Transistor 110h Si-n
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 02 september in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Toshiba Transistoren Product Beschrijving
Het Toshiba Transistoren 2SC2500 Cassette-speler-recorder heeft Frequentie 150 MHz, Merk TOSHIBA, Polariteit NPN, Soort aansluiting Print-montage, Type behuizing TO-92, Aantal pennen 3 pennen, Geschatte installatietijd Kort, Kleur behuizing Zwart, Markering C2500 en Moeilijkheidsgraad installatie Makkelijk. Een Toshiba Transistoren is geschikt voor Cassette-speler-recorder en past op apparaten van Toshiba, Aiwa, Ottoversand, Sharp, Sony en meer.
Een transistor is een halfgeleidercomponent die in een cassette-speler-recorder wordt gebruikt voor signaalversterking en schakelfuncties. Het onderdeel regelt de elektrische signalen in het audio-circuit, de motoraansturing en de opname- en weergaveelectronica. Zonder correct functionerende transistoren werken versterker- en regelsecties van de cassette-speler-recorder niet naar behoren. Vervanging van de transistor in een cassette-speler-recorder is nodig bij: vervormd of wegvallend audiogeluid, geen of onregelmatige motorwerking, problemen met opname of weergave, oververhitting van het apparaat of volledig uitblijven van functie. Een defecte transistor veroorzaakt vaak meetbare afwijkingen in de spanning binnen het betreffende circuit.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 2SC2500 Transistoren van het merk Toshiba laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Toshiba Transistoren Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231264896 |
| Bestelnummer fabrikant | 2SC2500 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Toshiba |
| Contactgegevens fabrikant |
TOSHIBA ELECTRONIC DEVICES & STORAGE CORPORATIO [email protected] https://toshiba.semicon-storage.com/ap-en/top.html Hansaallee 181 40549 Düsseldorf, DE |
| Voor apparaat | Cassette-speler-recorder |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Aiwa , Ottoversand , Sharp , Sony |
| Frequentie | 150 MHz |
| Merk | TOSHIBA |
| Polariteit | NPN |
| Soort aansluiting | Print-montage |
| Type behuizing | TO-92 |
| Aantal pennen | 3 pennen |
| Geschatte installatietijd | Kort |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Markering | C2500 |
| Moeilijkheidsgraad installatie | Makkelijk |
| Pennen materiaal | Geleid metaal |
| Product type | Transistor |
| Toepassingen | Versterking, schakelen in consumentenelektronica |
| Vorm | TO-92 behuizing |
Toshiba Transistoren Beoordelingen
duidelijk en correcte afhandeling
duidelijk en correcte afhandeling
duidelijk en correcte afhandeling
Nederland
Deutschland