Toshiba Transistoren TK10A60W - K10a60w N-kanaal Mosfet, 600v 9, 7a, To-220fp
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 20 juni in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Toshiba Transistoren Product Beschrijving
Het Toshiba Transistoren TK10A60W Televisie heeft Aantal pinnen 3, Behuizing type TO-220, Kleur behuizing Zwart, Materiaal behuizing Kunststof, Moeilijkheidsgraad installatie Makkelijk, Pinnen configuratie Emitter, base, collector, Product type Transistor en Tijdsduur installatie Kort. Een Toshiba Transistoren is geschikt voor Televisie en past op apparaten van Toshiba en Panasonic.
Een transistor in een televisie is een halfgeleidercomponent die elektrische signalen versterkt of schakelt. Het onderdeel reguleert stroomvloeien binnen schakelingen zoals de voeding, beeldverwerking en audiomodule. Transistoren komen voor in de SMPS-voedingseenheid, het hoofdbord en het backlight-inverterboard van een televisie. Vervanging van een transistor in een televisie is nodig bij: geen beeld of geluid, onregelmatige beeldhelderheid, flikkerende backlight, spontaan uitschakelen of opstartproblemen. Een visueel defecte transistor is herkenbaar aan verbranding, barsten in de behuizing of meetbare afwijkingen in weerstand- of spanningswaarden.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze TK10A60W Transistoren van het merk Toshiba laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Toshiba Transistoren Specificaties
Product
| Artikelnummer | 305192229 |
| Bestelnummer fabrikant | TK10A60W |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Toshiba |
| Contactgegevens fabrikant |
TOSHIBA ELECTRONIC DEVICES & STORAGE CORPORATIO [email protected] https://toshiba.semicon-storage.com/ap-en/top.html Hansaallee 181 40549 Düsseldorf, DE |
| Voor apparaat | Televisie |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Panasonic |
| Aantal pinnen | 3 |
| Behuizing type | TO-220 |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad installatie | Makkelijk |
| Pinnen configuratie | Emitter, base, collector |
| Product type | Transistor |
| Tijdsduur installatie | Kort |
Toshiba Transistoren Beoordelingen
Alles verliep vlot en correct.
Alles verliep vlot en correct.
Alles verliep vlot en correct.
Snelle levering, correcte informatie op de website om gemakkelijk te zoeken naar exacte productcode.
Snelle levering, correcte info
Snelle levering, correcte informatie op de website om gemakkelijk te zoeken naar exacte productcode.
ALLES WAS OKE BEDANKT
ALLES WAS OKE BEDANKT
ALLES WAS OKE BEDANKT
Nederland
Deutschland