Toshiba Transistoren TK8A65D - K8a65d Transistor, To-220 -rohs-conform
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, vandaag verzonden
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Toshiba Transistoren Product Beschrijving
Het Toshiba Transistoren TK8A65D Televisie heeft Merk TOSHIBA, Soort aansluiting Print-montage, Type behuizing SC-67, Aantal pinnen 3, Behuizing type TO-220, Functie Vermogenstransistor, Kleur Zwart, Materiaal Kunststof en metaal, Moeilijkheidsgraad Makkelijk en Product type Transistor. Een Toshiba Transistoren is geschikt voor Televisie en past op apparaten van Toshiba, Grundig, en Panasonic.
Een transistor in een televisie is een halfgeleidercomponent die elektrische signalen versterkt of schakelt. Het onderdeel reguleert stroomvloeien binnen schakelingen zoals de voeding, beeldverwerking en audiomodule. Transistoren komen voor in de SMPS-voedingseenheid, het hoofdbord en het backlight-inverterboard van een televisie. Vervanging van een transistor in een televisie is nodig bij: geen beeld of geluid, onregelmatige beeldhelderheid, flikkerende backlight, spontaan uitschakelen of opstartproblemen. Een visueel defecte transistor is herkenbaar aan verbranding, barsten in de behuizing of meetbare afwijkingen in weerstand- of spanningswaarden.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze TK8A65D Transistoren van het merk Toshiba laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Toshiba Transistoren Specificaties
Product
| Artikelnummer | 233539726 |
| Bestelnummer fabrikant | TK8A65D |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Toshiba |
| Contactgegevens fabrikant |
TOSHIBA ELECTRONIC DEVICES & STORAGE CORPORATIO [email protected] https://toshiba.semicon-storage.com/ap-en/top.html Hansaallee 181 40549 Düsseldorf, DE |
| Voor apparaat | Televisie |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Aeg , Grundig , Panasonic |
| Merk | TOSHIBA |
| Soort aansluiting | Print-montage |
| Type behuizing | SC-67 |
| Aantal pinnen | 3 |
| Behuizing type | TO-220 |
| Functie | Vermogenstransistor |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof en metaal |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Product type | Transistor |
| Tijdsduur installatie | Kort |
Toshiba Transistoren Beoordelingen
het was goed
het was goed
het was goed
Alles prima verlopen
Alles prima verlopen
Alles prima verlopen
Snelle en correcte levering.
Snelle en correcte levering.
Snelle en correcte levering.
Bekijk alternatieven voor dit Transistoren
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Recent bekeken apparaten passend voor deze Transistoren
Deutschland