Panasonic USB-verbindingen K1HY08YY0037 - Usb-kabel
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, Dinsdag in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Panasonic USB-verbindingen Product Beschrijving
Het Panasonic USB-verbindingen K1HY08YY0037 Fotocamera heeft 1e steker USB-2.0-A-steker, 2e steker Mini-USB-2.0-steker 8pol., Kabellengte 50 cm en Soort Ronde kabel met ferrietkern. Een Panasonic USB-verbindingen is geschikt voor Fotocamera en past op apparaten van Panasonic.
USB-verbindingen voor fotocamera's omvatten de fysieke USB-poort, connector en bijbehorende interne bekabeling. Deze onderdelen verzorgen de gegevensoverdracht tussen camera en computer of andere apparaten, en maken het opladen van de accu via USB mogelijk. Afhankelijk van het cameramodel betreft dit een Micro-USB, Mini-USB of USB-C aansluiting. Vervanging is nodig bij: geen herkenning van de camera bij aansluiting op een computer, onderbroken of instabiele gegevensoverdracht, opladen via USB werkt niet meer, of een beschadigde, losse of verbuigde connector. Ook oxidatie of corrosie op de contactpunten van de USB-poort wijst op een defect onderdeel.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze K1HY08YY0037 USB-verbindingen van het merk Panasonic laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Panasonic USB-verbindingen Specificaties
Product
| Artikelnummer | 327303324 |
| Bestelnummer fabrikant | K1HY08YY0037 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Panasonic |
| Contactgegevens fabrikant |
PANASONIC DEUTSCHLAND [email protected] https://www.panasonic.com/de/ Winsbergring 15 22525 Hamburg, DE |
| Voor apparaat | Fotocamera |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Panasonic |
| 1e steker | USB-2.0-A-steker |
| 2e steker | Mini-USB-2.0-steker 8pol. |
| Kabellengte | 50 cm |
| Soort | Ronde kabel met ferrietkern |
Panasonic USB-verbindingen Beoordelingen
gewoon goed
gewoon goed
gewoon goed
Vlotte zending, helemaal top
Vlotte zending
Vlotte zending, helemaal top
Vlotte verkoop en verzending.
Vlotte verkoop en verzending.
Vlotte verkoop en verzending.
Deutschland