WHIRLPOOL/INDESIT V-Snaar 482000077258 - C00087628 V-snaar 1124j5 Tl 600rpm
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 12 juli in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
WHIRLPOOL/INDESIT V-Snaar Product Beschrijving
Het WHIRLPOOL/INDESIT V-Snaar 482000077258 Wasdroger heeft 2 jaar garantie. Een WHIRLPOOL/INDESIT V-Snaar is geschikt voor Wasdroger en past op apparaten van WHIRLPOOL/INDESIT, Ariston, Candy, Indesit en meer.
Een snaar voor de wasdroger is een gesloten aandrijfriem die de trommel verbindt met de elektromotor via een spanrol. De snaar zorgt voor de roterende beweging van de trommel tijdens het droogproces. Zonder een functionerende snaar kan de trommel niet draaien en stopt het droogproces volledig. Vervang de snaar van uw wasdroger wanneer de trommel niet meer draait terwijl het apparaat wel ingeschakeld is, bij hoorbare slijtagegeluiden zoals piepen of brommen, of wanneer de snaar zichtbaar gerafeld, gebarsten of gebroken is bij inspectie van het binnenwerk.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 482000077258 V-Snaar van het merk WHIRLPOOL/INDESIT laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
WHIRLPOOL/INDESIT V-Snaar Specificaties
Product
| Artikelnummer | 256373653 |
| Bestelnummer fabrikant | 482000077258 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | WHIRLPOOL/INDESIT |
| Contactgegevens fabrikant |
BAUKNECHT HAUSGERÄTE GMBH [email protected] https://www.bauknecht.de Industriestraße 48 70565 Stuttgart, DE |
| Voor apparaat | Wasdroger |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Ariston , Candy , Indesit |
WHIRLPOOL/INDESIT V-Snaar Beoordelingen
De fijne manier waarop we mee op de hoogte werden gehouden over de staat van de bestelling
De fijne manier waarop we mee op de…
De fijne manier waarop we mee op de hoogte werden gehouden over de staat van de bestelling
Wat ik als minpunt heb is de verzending. Het rolletje had ook wel door de brievenbus gekund. Verpakking was volgens mij duurder dan het rolletje.
Wat ik als minpunt heb is de verzending
Wat ik als minpunt heb is de verzending. Het rolletje had ook wel door de brievenbus gekund. Verpakking was volgens mij duurder dan het rolletje.
goed geholpen
goed geholpen
goed geholpen
Bekijk alternatieven voor dit V-Snaar
België (NL)
Deutschland