Candyhoover Veiligheid 49126973 - Mylar Beschermblad
Candyhoover Veiligheid Product Beschrijving
Het Candyhoover Veiligheid 49126973 Magnetron heeft 2 jaar garantie. Een Candyhoover Veiligheid is geschikt voor Magnetron en past op apparaten van Candyhoover, Schneider, en BORA.
De lamp afdekkap van een magnetron is een transparant of doorschijnend kunststof kapje dat de binnenverlichting afdekt en beschermt. Het kapje voorkomt dat voedselresten, stoom en vet de lamp bereiken. Daarnaast zorgt het voor een gelijkmatige lichtverspreiding in de magnetronruimte tijdens gebruik. Vervanging van de lamp afdekkap van de magnetron is nodig bij zichtbare beschadigingen zoals barsten, verkleuring of smeltvlekken op het kunststof. Ook wanneer het kapje ontbreekt, loskomt of zodanig vervuild is dat reiniging geen resultaat geeft, dient het onderdeel te worden vervangen om beschadiging van de lamp te voorkomen.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 49126973 Veiligheid van het merk Candyhoover laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Candyhoover Veiligheid Specificaties
Product
| Artikelnummer | 500360151 |
| Bestelnummer fabrikant | 49126973 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Candyhoover |
| Contactgegevens fabrikant |
HAIER GERMANY GMBH [email protected] https://www.haier-europe.com Konrad-Zuse-Platz 6 81829 München, DE |
| Voor apparaat | Magnetron |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Schneider , BORA |
Candyhoover Veiligheid Beoordelingen
Snelheid van de levering
Snelheid van de levering
Snelheid van de levering
Snel geleverd en juiste omschrijving op de site.Duidelijke foto’s
Snel geleverd en juiste omschrijving op…
Snel geleverd en juiste omschrijving op de site.Duidelijke foto’s
Er was een probleem bij de levering van het pakje en na een mailtje naar de klantendienst kreeg ik de dag zelf nog een antwoord waar ik verder mee kon.
Er was een probleem bij de levering van…
Er was een probleem bij de levering van het pakje en na een mailtje naar de klantendienst kreeg ik de dag zelf nog een antwoord waar ik verder mee kon.
Deutschland