ELECTROLUX / AEG Vetfilter 80876741 - Vetfilter
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, vandaag verzonden
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
ELECTROLUX / AEG Vetfilter Product Beschrijving
Het ELECTROLUX / AEG Vetfilter 80876741 Strijkijzer heeft Breedte 19,2 cm, Hoogte 8 mm, Inhoud (stuks) 1, Lengte 30,4 cm en Type Vet filter. Een ELECTROLUX / AEG Vetfilter is geschikt voor Strijkijzer en past op apparaten van ELECTROLUX / AEG, Airlux, Best, Electrolux, Gorenje en meer.
Een kalkfilter voor een strijkijzer filtert kalkdeeltjes uit het water in het stoomreservoir. Hierdoor wordt kalkaanslag op het stoomkanaal en de stoomopeningen voorkomen. Het filter beschermt de interne verwarmingselementen en zorgt voor een gelijkmatige stoomafgifte tijdens het strijken. Geschikt als vervangingsonderdeel voor diverse merken en modellen strijkijzers. Vervang het kalkfilter van uw strijkijzer bij witte of bruine vlekken op het strijkgoed, verminderde stoomafgifte, of zichtbare kalkafzetting op de zoolplaat. Ook bij verstopte stoomopeningen of wanneer het strijkijzer onregelmatig stoom produceert, is vervanging van het kalkfilter noodzakelijk.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 80876741 Vetfilter van het merk ELECTROLUX / AEG laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
ELECTROLUX / AEG Vetfilter Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231477545 |
| Bestelnummer fabrikant | 80876741 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | ELECTROLUX / AEG |
| Contactgegevens fabrikant |
ELECTROLUX APPLIANCES AB [email protected] https://www.electroluxgroup.com Sankt Göransgatan 143 10545 Stockholm, SE |
| Voor apparaat | Strijkijzer |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Airlux , Best , Electrolux , Gorenje |
| Breedte | 19,2 cm |
| Hoogte | 8 mm |
| Inhoud (stuks) | 1 |
| Lengte | 30,4 cm |
| Type | Vet filter |
ELECTROLUX / AEG Vetfilter Beoordelingen
Bestelling is snel en zonder schade geleverd.
Bestelling is snel en zonder schade…
Bestelling is snel en zonder schade geleverd.
Korect geleverd
Korect gelev
Korect geleverd
Leveringskosten zijn te hoog.
Leveringskosten zijn te hoog.
Leveringskosten zijn te hoog.
Bekijk alternatieven voor dit Vetfilter
Deutschland