Samsung Wartelmoer DD8101892A - A/s-moer Ontkalker, Dw4000km, Dw50k4050, Dw5
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 03 november in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Samsung Wartelmoer Product Beschrijving
Het Samsung Wartelmoer DD8101892A Vaatwasser heeft Kleur Donkergrijs, Materiaal Rubber, Moeilijkheidsgraad Makkelijk, Product type Rubberen afdichtingsring, Toepassing Wasmachine of vaatwasser deurafdichting, Vervangingstijd 5-10 minuten en Vorm Circulair. Een Samsung Wartelmoer is geschikt voor Vaatwasser en past op apparaten van Samsung, Bomann, Pkm, Schneider en meer.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!
Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze DD8101892A Wartelmoer van het merk Samsung laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Samsung Wartelmoer Specificaties
Product
| Artikelnummer | 354958269 |
| Bestelnummer fabrikant | DD8101892A |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Samsung |
| Contactgegevens fabrikant |
SAMSUNG ELECTRONICS [email protected] https://www.samsung.com/de Samsung House, Am Kronberger Hang 6 65824 Schwalbach am Taunus, DE |
| Voor apparaat | Vaatwasser |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Bomann , Pkm , Schneider |
| Kleur | Donkergrijs |
| Materiaal | Rubber |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Product type | Rubberen afdichtingsring |
| Toepassing | Wasmachine of vaatwasser deurafdichting |
| Vervangingstijd | 5-10 minuten |
| Vorm | Circulair |
Samsung Wartelmoer Beoordelingen
zeer snelle levering
zeer snelle levering
zeer snelle levering
Erg makkelijk om het juiste onderdeel te vinden. de garantie dat het onderdeel ook echt passend is voor het apparaat is ook erg fijn!
Erg makkelijk en fijn
Erg makkelijk om het juiste onderdeel te vinden. de garantie dat het onderdeel ook echt passend is voor het apparaat is ook erg fijn!
Deutschland