Thomas Zuigmond 787204 - 3 Microvezeldoeken Breedte: 260mm
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, Dinsdag in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Thomas Zuigmond Product Beschrijving
Het Thomas Zuigmond 787204 Stofzuiger heeft Aantal stuks 2, Kleur Wit, Materiaal Microvezel, Moeilijkheidsgraad Heel makkelijk, Product type Mopkop, Verpakking Blister met kaart en Vervangingstijd Kort. Een Thomas Zuigmond is geschikt voor Stofzuiger en past op apparaten van Thomas.
Een borstel voor de stofzuiger is een vervangbaar reinigingsonderdeel dat vuil, stof en haar van vloeren en oppervlakken losmaakt en opneemt. Afhankelijk van het type — vloerborstel, zuigmond of rondgaande borstelrol — past het onderdeel op de zuigbuis of motorunit van de stofzuiger. Vervang de stofzuigerborstel bij zichtbare slijtage van de borstelharen, verminderde zuigkracht op vloerniveau, achterblijvend vuil na gebruik, of wanneer de borstelrol niet meer ronddraait. Ook ingekneld haar of draad dat de rotatie blokkeert is een signaal voor vervanging.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 787204 Zuigmond van het merk Thomas laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Thomas Zuigmond Specificaties
Product
| Artikelnummer | 255251600 |
| Bestelnummer fabrikant | 787204 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Thomas |
| Contactgegevens fabrikant |
ROBERT THOMAS [email protected] or [email protected] www.robert-thomas.de Hellerstraße 6 57290 Neunkirchen, DE |
| Voor apparaat | Stofzuiger |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Thomas |
| Aantal stuks | 2 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Microvezel |
| Moeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Product type | Mopkop |
| Verpakking | Blister met kaart |
| Vervangingstijd | Kort |
Thomas Zuigmond Beoordelingen
top ervaring
top ervaring
top ervaring
Artikelen (glazen koelkastplaten) zijn zéér goed verpakt. Er is heel goed rekening mee gehouden dat het een breekbare zending betreft. Ook eerder bezorgd dan verwacht. Kortom. Niets dan lof.
Zeer tevreden
Artikelen (glazen koelkastplaten) zijn zéér goed verpakt. Er is heel goed rekening mee gehouden dat het een breekbare zending betreft. Ook eerder bezorgd dan verwacht. Kortom. Niets dan lof.
Heel keurig geleverd en precies wat ik zocht voor een goede prijs.
Heel keurig geleverd en precies wat ik…
Heel keurig geleverd en precies wat ik zocht voor een goede prijs.
Bekijk alternatieven voor dit Zuigmond
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland